Важливо для ВПО! Кожного четверга у Консультативно-координаційному офісі при Стрийській РВА працюватиме психолог Благодійного фонду «Право на захист»

Дата: 15.08.2023 10:25

Кожного четверга у Консультативно-координаційному офісі при Стрийській РВА працюватиме психолог Благодійного фонду «Право на захист» в рамках проєкту PWJ ( Peace winds of Japan - Мирні вітри Японії)

Фахівець буде надавати індивідуальні та групові консультації (онлайн та офлайн).

Варто зауважити, «Право на захист» від початку створення Консультативно-координаційного офісу, який діє при Стрийській РВА виявив щире бажання про співпрацю з Офісом у напрямі здійснення допомоги ВПО, які проживають на Стрийщині.

Завдякі такій кооперації юристи благодійного фонду, на постійній основі, надають допомогу внутрішньо переміщеним особам Стрийщини. Окрім цього працює і мобільна бригада, яка проводить збір даних на фінансову допомоги для ВПО від УВКБ ООН.

Минулого тижня така мобільна бригада виїжджала двічі — у м. Новий Розділ та м.Стрий, де зареєстрували понад 50 осіб на такого виду допомогу.

Що важливо, БО «Право на захист» співпрацюють із IQMED - Клініка розумних медичних рішень та можусь скеровувати ВПО до фахівців у напрямку психіатрії.

Нагадаємо, Консультативно-координаційний офіс при Стрийській РВА у кооперації з міжнародними благодійними організаціями надають різного роду допомогу для тих людей, які змушено покинули свої домівки.

ВПО в Офісі можуть отримати

• Психологічну підтримку
  • Юридичну консультацію
  •  Фінансову допомогу
  • Скерування до лікаря тощо.

Адреса Консультативно-координаційного офісу при Стрийській РВА:

м.Стрий, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

Графік роботи: понеділок – п’ятниця з 10.00 год. до 17.00 год.

Номер телефону: 067-471-01-56

Зареєструватися попередньо на всі послуги можна заповнивши анкету: https://cutt.ly/mXDsW14

Гаряча лінія області: 112

Стрийська районна державна адміністрація