Протезування в Україні — безоплатне

Дата: 21.08.2023 10:16

Протезування в Україні — безоплатне. Держава гарантує встановлення якісних протезів, а також покриває їх обслуговування та, за потреби, ремонт.

Міністерство соціальної політики України нагадує, що для отримання якісного протеза не потрібно чекати встановлення інвалідності.

Щоб отримати протез, необхідно подати документи: це можна зробити онлайн через електронний кабінет особи з інвалідністю, у центрі надання адміністративних послуг, або в управлінні соціального захисту населення.

Після отримання направлення можна самостійно обрати протезне підприємство, яке виготовлятиме протез. Перелік протезних підприємств – за посиланням https://1ll.ink/owfh6.