Вкотре трагічна звістка з фронту… На передовій загинув військовослужбовець БАБІНЧУК ІГОР ВАСИЛЬОВИЧ з с.Володимирці

Дата: 15.08.2023 14:59

Журавненська громада знову переживає непоправну втрату – у тяжких боях з російськими окупантами 12 серпня 2023 року трагічно обірвалося життя ІГОРЯ БАБІНЧУКА, жителя с. Володимирці.

Народився БАБІНЧУК ІГОР ВАСИЛЬОВИЧ 13 квітня 1992 р. в селі Вістова Калуського району Івано-Франківської області. З 2004 року проживав в с.Володимирці, закінчив 9 класів Володимирцівської ЗОШ, вступив в Коломийський коледж і здобув спеціальність слюсаря автотранспорту. Після строкової служби в армії працював в м. Стрий на заводі LEONI.

Початок повномасштабного вторгнення рф на територію України застав Ігоря за кордоном, де він на той час працював. Не роздумуючи, Ігор повернувся додому і добровільно пішов захищати нашу землю від російського загарбника. Служив на передовій заступником командира 1 механізованого взводу 2 механізованої роти 1 механізованого батальйону однієї з військових частин. За час служби отримав 8 нагород і подяк, медаль за активну громадську позицію та патріотизм, особисту мужність під час захисту Державного Суверенітету.

Усією громадою висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким нашого Захисника, вірного сина України.

Вічна пам’ять, вдячність і слава загиблому Герою!

Герої не вмирають!

Пам'ять про мужніх Героїв та їх жертовний подвиг житиме у наших серцях!

Інформацію про дату та час зустрічі скорботного кортежу з тілом воїна  та про чин поховання буде повідомлено додатково.