Пам'ятаємо своїх Героїв… Минула перша річниця від дня загибелі нашого Захисника Андрія Павелка

Дата: 29.06.2023 10:48

26 червня 2023 року минув рік як наша громада попрощалася з загиблим Героєм, Захисником України, мешканцем с. Лютинка Павелком Андрієм Петровичем.

Андрій Павелко, будучи командиром відділення аеромобільно - десантного взводу аеромобільно – десантної роти, сміливо відстоював суверенітет і незалежність України у боротьбі з російським агресором. Життя воїна трагічно обірвалося 26 червня 2022 року під час виконання бойового завдання в населеному пункті Долина Донецької області.

Мужній воїн залишив по собі добру пам’ять в серцях рідних, друзів, односельців, колег. Андрій Павелко був добрим сином, люблячим чоловіком і батьком, турботливим братом.

В річницю. загибелі вшанувати пам’ять Героя, покласти квіти до могили та щирою молитвою віддати шану мужньому Воїну прийшли рідні, друзі, односельці, представники місцевої влади.

Слова подяки та шани родині Захисника висловив голова Журавненської селищної ради Василь Вітер.

Уся громада схиляє голови перед нашим Героєм - відданим сином своєї землі!

На жаль, ми втрачаємо кращих синів та дочок в цій страшній війні, та наші воїни знають, що за нами правда і перемога, бо захищаємо рідну землю, майбутнє своїх дітей, своїх родин.

Пам’ятаємо кожного, хто віддав своє життя в боротьбі з ненависним російським загарбником!

Ніколи не пробачимо тим, хто забрав тисячі життів наших мужніх воїнів!

Герої не вмирають! Вони стають нашою честю, славою і гордістю!

Світла пам'ять і шана нашому Герою!

Слава Україні!

Героям Слава!