З Днем фермера!

Дата: 19.06.2023 11:29

Шановні фермери!

Сердечно вітаю Вас із професійним святом – Днем фермера!

Фермерство - це не просто робота на землі, а дбайливе господарювання, спосіб життя, колосальна напруга сил і завзятість. У фермерстві втілилися кращі риси господарювання - працьовитість, цілеспрямованість, мудрість, природна кмітливість, активна громадянська позиція, соціальна відповідальність і патріотизм.

Висловлюю глибоку вдячність кожному з фермерів громади за вашу наполегливу, чесну і  сумлінну працю!

Сьогодні, в час повномаштабної війни з російським ворогом, Ви вкотре показали свою стійкість, повну самовіддачу, вміння приймати рішення та досягати результату в будь - якій ситуації і працювати для української армії, для Перемоги, для підтримки економіки нашої держави, для добробуту кожного з нас.

Попри всі складнощі через війну, Ви виробляєте якісну сільськогосподарську продукцію, наповнюєте бюджет громади, підтримуєте соціальну сферу.

Міцного здоров’я Вам і вашим рідним, невичерпної наснаги, оптимізму, сил, успіху в починаннях та здійснення планів, економічного зростання, доброї погоди та щедрих врожаїв.

Бажаю Вам якнайшвидшої можливості повноцінної роботи у мирній Україні!

Зі святом Вас!

Селищний голова               Василь ВІТЕР