Дотримуйтесь основних правил поведінки у лісах у період пожежної небезпеки!

Дата: 09.06.2023 13:07

У період пожежної небезпеки жителів Львівщині просять дотримуватись основних правил поведінки у лісах

Станом на сьогодні, на Львівщині не заборонено відвідувати ліси, однак у період високої пожежної небезпеки існують певні обмеження.

під час спекотної бездощової погоди, заїжджати у ліси транспортними засобами можна винятково дорогами загального користування;

розпалювати багаття у лісах заборонено, окрім спеціально облаштованих для цього місць.

Порушення таких правил тягне за собою штраф від 1,5 до 4,5 тисяч гривень. Якщо ваші дії спричинили пожежу, то від 4, 5 до 15 тисяч. У разі виникнення полум’я на природоохоронній території – до 30 тисяч.

Отож, щоб відпочити, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу, на Аналітичному порталі Львівщини розміщений Дашборд «Рекреація і природно-заповідний фонд» http://surl.li/fgjln. Там ви можете знайти облаштовані рекреаційні зони, які містять альтанки, мангали, стоянки для автомобіля, місце для збору сміття та вбиральню.

Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків та матеріальних збитків.

Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА

Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА