Сьогодні день пам'яті безневинних дітей - жертв збройної агресії росії проти України

Дата: 04.06.2023 20:38

Сьогодні, 4 червня, ми вшановуємо пам'ять дітей, які загинули внаслідок воєнних дій росії проти України. Повномаштабна війна, розв’язана росією, забрала життя 485 діток, більше тисячі маленьких українців отримали поранення різного ступеня тяжкості, 393 дитини вважаються зниклими безвісти.

Проте ці офіційні дані не остаточні, оскільки точну кількість постраждалих діток неможливо встановити через бойові дії та окупацію частини територій. Також на сьогоднішній день відомо про майже 20 тисяч випадків депортації дітей.

Дії росії - це знищення української нації, це злочин проти людства!

Ніколи не пробачимо жодного життя, яке безвинно обірвалось від рук російських нелюдів!

Докладемо усіх зусиль, щоб покарати кожного рашиста, від рук якого постраждала українська дитина!

Памятаємо!