Журавненська селищна рада
Львівська область, Стрийський район

У Журавненській громаді відбувся футбольний турнір серед учнів 7-9 класів в рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 02.06.2023 23:32
Кількість переглядів: 839

Фото без опису

1 червня 2023 року в рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей у Журавненській територіальні громаді відбувся футбольний турнір серед учнів 7-9 класів.

Організаторами футбольного турніру виступили: Журавненська селищна рада; Служба у справах дітей Журавненської селищної ради; КУ «ЦНСП Журавненської селищної ради» та відділ освіти Журавненської селищної ради.

В турнірі прийняли участь п’ять команд з таких навчальних закладів: Журавнівський КЗЗСО школа-ліцей, Володимирцівський КЗЗСО І-ІІ ступенів, Монастирецький КЗЗСО І-ІІІ ступенів ім.Володимира Поповича, Сулятицький КЗЗСО І-ІІІ ступенів, Антонівський КЗЗСО І-ІІ ступенів за результатами турніру:

1

Команди показали гідну майстерність та бажання перемогти: демонстрували на футбольному полі цікаві комбінації, чіткі передачі, чим приводили в захват усіх присутніх.

Переможцями турніру стала команда Журавнівський КЗЗСО школа-ліцей. Друге місце посіла команда Антонівського КЗЗСО І-ІІ ст. Гравці команди Монастирецького КЗЗСО І-ІІІ ступенів ім.Володимира Поповича  у вибороли третє місце. Четверте та п’яте відповідно Сулятицький КЗЗСО І-ІІІ ст. та Володимирцівський КЗЗСО І-ІІ ст.

Відповідно до розпорядження селищного голови від 24.05.2023 року № 56 «Про проведення Дня захисту дітей на території Журавненської селищної територіальної громади»  всі переможці і призери були нагороджені кубками, медалями, грамотами та подяками.

За підтримки ФОП Малик Р.С. усі учасники турніру отримали невеличкі подарунки.