2 червня на Львівщині прогнозують грози та подекуди град

Дата: 01.06.2023 21:58

02 червня погоду визначатиме вночі поле підвищеного атмосферного тиску, вдень – проходження холодного атмосферного фронту з північного заходу.

У Львівському гідрометцентрі попереджають  про небезпечні метеорологічні явища: в області 02 червня вдень грози, подекуди шквали 15 – 20 м/с, град, по півдню території місцями значні дощі. Мінлива хмарність. Вночі без опадів. Вдень короткочасні дощі, по півдню території місцями значні. Вдень грози, подекуди град. Вітер північно-західний, 9 – 14 м/с, вдень подекуди шквали 15 – 20 м/с. Температура вночі 10 – 15°, вдень 20 – 25° тепла.

У Львові: 02 червня вдень гроза, шквал 15 – 20 м/с, град (І рівень небезпечності, жовтий). Мінлива хмарність. Вночі без опадів. Вдень короткочасний дощ, гроза, град. Вітер північно-західний, 9 – 14 м/с, вдень шквал 15 – 20 м/с. Температура вночі 12 – 14°, вдень 22 – 24° тепла.

Окрім того, синоптики попереджають про погіршення видимості в опадах.