Новини із засідання виконавчого комітету Журавненської селищної ради

Дата: 30.05.2023 21:15

29 травня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Журавненської селищної ради, яке провів селищний голова Василь ВІТЕР. Члени виконкому розглянули усі питання, передбачені порядком денним і прийняли відповідні рішення.

У ході засідання члени виконкому затвердили розпорядження селищного голови від 24.05.2023 року №56 «Про проведення Дня захисту дітей на території Журавненської селищної територіальної громади», надали дозвіл на коригування проектно-кошторисної документації на об’єкт «Влаштування (капітальний ремонт) вуличного освітлення в с.Антонівка на вул. Ів.Франка, Подорожнянська, Стрийська Жидачівського району Львівської області», призначили помічників дієздатним особам. Також прийнято рішення про організацію літнього відпочинку дітей та молоді з територіальної громади.

Рішення виконавчого комітету будуть оприлюднені на офіційному сайті Журавненської селищної ради у розділі Офіційні документи у терміни згідно вимог законодавства.