Запрошуємо підприємців Журавненської громади взяти участь у засіданні робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині заробітної плати

Дата: 24.05.2023 20:57

У вівторок 30 травня 2023 року о 11 годині у приміщенні Народного Дому смт.Журавно (пл.Ст.Бандери, 23) відбудеться засідання робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині заробітної плати на території  Журавненської територіальної громади, за участю представників:

• Західного міжрегіонального управління державної служби з питань праці;
  • Жидачівської РФ ЛОЦЗ;
  • відділу обслуговування громадян №13 (сервісний центр) Управління обслуговування громадян  ГУ ПФУ у Львівській області;
  • Стрийського  відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Львівській області;
  • Стрийської РВА;
  • відповідальних посадових осіб Журавненської селищної ради.

Робоча група є дорадчим органом Журавненської селищної ради, створеним для здійснення моніторингу ситуації щодо вимог чинного законодавства в частині використання найманої робочої сили та запобігання фактам неофіційних трудових відносин, захисту трудових і економічних прав громадян, активізації роботи щодо легалізації трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками, а також забезпечення необхідності сплати податкових зобов'язань до бюджетів усіх рівнів та дотримання чинного законодавства про працю.

Маємо надію, що дана зустріч буде корисною для суб’єктів господарювання нашої територіальної громади. Адже за порушення трудової діяльності  юридичні і фізичні особи згідно КЗЗпП несуть адміністративну, фінансову, кримінальну відповідальність.

Запрошуємо усіх охочих взяти участь у засіданні робочої групи.