З Днем вишиванки, громадо!

Дата: 18.05.2023 11:20

Шановна громадо!

Щиро вітаю всіх з Днем вишиванки – святом національної єдності, духовного багатства та високої мудрості!

Українська вишиванка – це автентичність української нації, національна святиня і оберіг.

Вишиванка – це любов! Вишиванка – це віра!

Українська вишиванка – краса барв, кольорів, орнаментів, що захоплює і надихає, надає сил, надії та сподівань на краще. Різноманіття української вишиванки зачаровує, милує око та нагадує про красу рідного краю, про тепло батьківської домівки, спонукає до збереження українських традицій.

Сьогодні з гордістю одягаймо свої вишиванки, та нехай весь світ бачить, які духовно багаті, вільні, незламні та сильні українці. Такий народ, з глибоким корінням та чудовими, багатими традиціями не можливо перемогти ніяким загарбникам, ніякій російській орді!

Як вишиванка, потужний та унікальний оберіг, захищає наші душу і тіло та заряджає на здоров’я та добро, так і наша молитва нехай оберігає наших воїнів, а наші щоденні справи допомагають наблизити Перемогу.

А вишиванка Вашої долі нехай буде вишита нитками щастя, миру, злагоди, любові,  родинного затишку та добробуту.

Зі святом нас, УКРАЇНЦІ!

Селищний голова    Василь ВІТЕР