Зі святом, любі матусі!

Дата: 14.05.2023 12:30

Дорогі матері!

Від щирого серця вітаю Вас з Днем матері  - святом, сповненим почуттям любові, глибокої вдячності і безмежної шани до найдорожчої людини на світі.

Мама – найважливіша та найрідніша людина для кожного з нас.

Мати – це символ безмежної любові та великої душі.

Мати  - це вічність, бо завжди живе в нас і буде вічно жити в наших дітях і в усьому роді.

Мати - це берегиня, бо своїм материнським серцем зігріває, береже і щодня благословляючи, просить у Господа опіки для своєї дитини.

Мати – це порадник і друг, бо завжди зрозуміє, порадить, підтримає і дасть мудрі настанови.

Поруч із мамою всі ми почуваємось щасливими, потрібними, захищеними, навіть коли на душі важко та неспокійно.

Щира подяка Вам, наші матері, за любов, терпіння, витримку, дивовижну мудрість, мужність, за віру у щасливе майбутнє для своїх дітей і нашої країни.

Глибока шана та вдячність Матерям, що виплекали, виховали Героїв та Героїнь, котрі сьогодні стали на захист рідної України. Своєю молитвою Ви оберігаєте синів і дочок воїнів, які зараз захищають нас від російської нечисті, зміцнюєте дух, укріпляєте віру і додаєте сил. Ви невпинно,  незважаючи на втому, долучаєтесь до волонтерства, робите все можливе для наближення Перемоги.

Схиляємо голови в шані і обіймаємо тих Матерів, хто втратив найдорожчих, чиї серця наповнені страшним болем. Пам’ятаємо і ніколи не забудемо…

Віримо у Перемогу над ненависним ворогом та мирне майбутнє у вільній Україні.

Від усієї душі бажаю кожній МАМІ здоров’я, наснаги, сил, душевного спокою, миру, тепла та затишку, любові і уваги від дітей і близьких.

Нехай діти ростуть Вам на радість та гордість, і завжди повертаються до рідної домівки. Нехай їх любов, вдячність та опіка загоює всі Ваші материнські рани.

Благослови, Господи, усіх Матерів - наш найбільший скарб на Землі!

Зі святом, найрідніші наші Матусі!

Голова селищної ради                  Василь ВІТЕР