Робоча зустріч щодо створення молодіжного центру в Журавненській громаді

Дата: 11.05.2023 15:22

09 травня 2023 року відбулася робоча зустріч керівництва селищної ради із представниками комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний молодіжний центр» щодо створення молодіжного центру у Журавненській територіальній громаді.

Іван САПСА, керівник «Львівського обласного молодіжного центру», озвучив процедуру створення молодіжного центру, вимоги для взяття участі у конкурсі «Розвиток мережі молодіжних центрів» з метою отримання коштів для ремонту та облаштування такого центру. Проєкт реалізовується КЗ ЛОР «Львівський обласний молодіжний центр» за підтримки Управління молоді та спорту Львівської ОДА в рамках програми, що імплементується Платформа Ініціатив «Теплиця» за фінансової підтримки UNICEF Ukraine та уряду Німеччини через німецький державний банк розвитку KFW.

Обговорили про проблеми, виклики, можливості та фінансування  в майбутньому такого закладу.

У нас  надзвичайно свідома та активна молодь, яка  часто організовує та проводить благодійні акції з метою  підтримки Збройних Сил України, організовує заходи з благоустрою територій, бере участь у різноманітних тренінгах та навчаннях.

Також представники Львівського обласного молодіжного центру зустрілися із молоддю в Журавнівському КЗЗСО школі-ліцею.

Розпочато етап підготовки для створення комунального закладу громади, обговорено питання з відведення приміщення, де може функціонувати молодіжний центр.