Сьогодні, 9 травня, в Україні вперше відзначають День Європи

Дата: 09.05.2023 11:13

Відповідний указ Президент України Володимир Зеленський підписав напередодні.

«Усвідомлюючи європейську ідентичність Українського народу, з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру, безпеки і стабільності на Європейському континенті, засвідчуючи відданість ідеалам та цінностям демократії», - йдеться в Указі.

На усіх центральних площах України поруч з національним прапором з’явився прапор Європейського Союзу.

Ми вдячні європейським країнам за підтримку українського народу в боротьбі з російськими окупантами. Сьогодні ми захищаємо ті цінності, які є основою ЄС, ми боремося за спільне мирне майбутнє.

«Наша історична єдність – єдність усіх європейців, які знищили нацизм і переможуть рашизм».