Представників бізнесу Журавненської громади запрошують на тренінг у м. Жидачів "Фінансові можливості для бізнесу"

Дата: 08.05.2023 15:33

Інвест офіс спільно з ПРООН в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу розробили навчальну програму для мікро, малого та середнього бізнесу.

Підприємців Жидачівської, Журавненської, Гніздичівської та Ходорівської територіальних громад запрошують долучитися до запланованої навчальної сесії, щоб навчитись знаходити нові фінансові можливості для розвитку свого бізнесу.

Дата: 11 травня 2023 року, початок 12:00.

Воркшоп відбудеться офлайн у м. Жидачів (зала мотелю "Галпін").

Участь безкоштовна, за попередньою реєстрацією:

На тренінгу дізнаєтесь як і де шукати фінансові можливості для бізнесу, які нюанси та правила написання грантових заявок, та також попрактикуєтеся у підборі програм фінансування.

Навчання проводять експерти/-ки Інвест офісу, які щодня допомагають бізнесу залучати кошти від державних і міжнародних фондів та представники/-ці міжнародних та українських фондів.

Дізнатись про особливості участі у грантових конкурсах, репутаційні та комунікаційні правила роботи з інвестиціями та грантовими проєктами можна під час онлайн-навчання:

12 травня, 11:00 – онлайн-навчання на платформі Zoom.

Реєстрація: https://bit.ly/3KVvDZf.

Після реєстрації менеджер/-ка зателефонує учасникам і підтвердить участь.

У разі виникнення додаткових запитань звертайтеся за вказаним нижче телефоном.

Контактна особа:

Степан Рішко, менеджер Інвест офісу, +38 096 187 71 13

Захід організовує команда Інвест офісу за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.