Насіння овочевої групи в рамках ініціативи USAID отримали безкоштовно багатодітні сім’ї Журавненської громади

Дата: 05.05.2023 09:40

У межах проєкту «Згуртовані громади» за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)  50 багатодітних сімей Журавненської громади, в складі яких одна дитина до 6 років, отримали безкоштовно насіння овочевих культур для весняної посівної від міжнародних насіннєвих компаній.

Попередньо селищна рада відповіла на запит від Всеукраїнської асоціації громад та USAID АГРО про готовність громади взяти участь в проєкті та потребу в насінні для сімей визначеної категорії. Відповідальний працівник селищної ради отримав посівний матеріал (насіння моркви, огірків, цибулі, капусти, помідорів) та організував передачу насіння багатодітним сім’ям.

Сподіваємось  на майбутній хороший врожай!