Добрі справи не залишаються непоміченими

Дата: 24.04.2023 16:02

Одинокі громадяни похилого віку, одинокі особи з інвалідністю, сім′ї які опинилися в складних життєвих обставинах Журавненської територіальної громади за сприяння селищного голови Василя Вітра отримали чергову благодійну допомогу від народного депутата України Андрія Кота. До Великодніх свят продуктові набори отримали 230 потребуючих громадян.

Благодійництво - добровільна, безкорислива допомога найбільш вразливим верствам населення: пенсіонерам, особам з інвалідністю, самотнім непрацездатним громадянам.

Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Андрій Богданович дарує не просто матеріальні цінності, а дає надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди. Нехай швидше буде мирне небо над головою, щоб у мирі та злагоді надалі працювати задля мешканців громади  та розвитку рідного краю.