Бережіть Україну від вогню!

Дата: 25.04.2023 15:49

За минулу добу рятувальники Львівщини здійснили 6 виїздів на ліквідацію пожеж сухостою. Загальна площа згарища складає 9 350 кв.м.

Займання сухостою були зафіксовані в с. Мальованка Львівського району, в м. Старий Самбір і в сел. Бориня Самбірського району, в сел. Гніздичів та в с. Довголука Стрийського району, а також с. Дубровиця Яворівського району.

Вогнеборці ліквідували займання і не допустили розповсюдження вогню на більш значну площу.

До ліквідації займань сухостою було залучено 6 одиниць спецтехніки та 22 чоловіка особового складу.

Рятувальники Львівщини вкотре наголошують, що спалювання сухої трави, чагарників, сміття та іншої рослинності ЗАБОРОНЕНО! Такі підпали караються законом у вигляді штрафу:

для громадян від 3 060 грн до 6 120 грн

!для посадових осіб 15 300 грн до 21 420 грн

В черговий раз нагадуємо, що внаслідок пожеж, вогнем знищується не лише суха рослинність та її залишки, але рослини, комахи, звірі та птахи. Вогняна стихія поглинає на своєму шляху все живе.

Бережіть Україну від вогню!

Головне управління ДСНС України у Львівській області