Як виплачуватимуть грошову допомогу ветеранам війни у 2023 році

Дата: 21.04.2023 15:39

Управління соціального захисту населення Стрийської РВА повідомляє, що 15 квітня набрав чинності Закон, який змінює термін виплати учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам війни, членам сімей загиблих та особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, жертвам нацистських переслідувань.

По суті, новий Закон змінив Закон «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та переніс цю виплату з 5 травня на 24 серпня.

За аналогією з виплатою, яка здійснювалась до 5 травня ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань, порядок виплати до Дня Незалежності та розмір виплат визначатиме Кабінет Міністрів у межах бюджетних призначень, встановлених Законом про Державний бюджет України.

Наразі розмір грошової допомоги ще не встановлений, механізм виплати також буде встановлено на підзаконному рівні.