Піклуємося про захист прав та інтересів дитини

Дата: 04.05.2023 14:48

4 травня під головуванням першого заступника селищного голови Світлани Самсонової відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини. Основним завданням комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

Всі питання порядку денного були, попередньо ретельно вивчені Службою у справах дітей селищної ради.

Зокрема, розглянули питання про:

- стан виконання батьківських обов’язків відносно неповнолітніх дітей;

- зняття з обліку дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у зв’язку із зміною місця проживання.

- зняття з обліку дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у зв’язку із відсутністю підстав перебування на обліку;

- доцільність позбавлення батьківських прав відносно малолітньої дитини;

- розгляд клопотання Служби у справах дітей щодо затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах та перебуває на обліку у Службі у справах дітей.

У ході засідання заслухали членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлювали власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З’ясовані факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей, які взяті на контроль до їх повного виконання.