МВС запустило Єдиний реєстр осіб, зниклих безвісти за особливих обставин

Дата: 03.05.2023 08:27

Родичі можуть отримати витяги з реєстру у Департаменті інформатизації МВС України. Для отримання документа потрібно звернутися із власне запитом (надіслати поштою за адресою м.Київ, вул. Богомольця, 10, Міністерство внутрішніх справ України, або електронною поштою pgmia@mvs.gov.ua) та копіями документів, що засвідчують особу запитувача та ступінь споріднення зі зниклою особою.

«Цей реєстр є повністю захищеною базою даних. І доступ до нього будуть мати визначені посадовці: представники Офісу Уповноваженого зі зниклих безвісти, працівники Національної поліції та Департаменту інформатизації МВС України. Картки записів формуються на основі заяв, поданих родичами зниклих до Національної поліції. А верифікацію кожної особи здійснює безпосередньо Офіс Уповноваженого зі зниклих безвісти», – наголосив заступник міністра внутрішніх справ Леонід Тимченко.

МВС України