Обмін досвідом між фінансистами Львівщини

Дата: 25.04.2023 17:30

На численні прохання фінансистів області департаментом фінансів облдержадміністрації ініційовано цикл зустрічей для обміну досвідом між працівниками фінансової системи (сфери публічних фінансів) Львівщини.

Так, у робочій нараді, що відбулася 20.04.2023 у Тростянецькій громаді, взяли участь начальник фінансового відділу Журавненської селищної ради Мар'яна Іваськів та провідний спеціаліст з доходів фінансового відділу Оксана Лизак.

Між учасниками відбулись жваві, але фахові дискусії, присвячені викликам сьогодення у період воєнного стану, а також перспективам після перемоги нашої держави.

Зокрема, обговорено:

необхідність внесення змін до податкового та бюджетного законодавства;

співпрацю з податковими та іншими органами;

інвентаризацію земельних ділянок та нерухомого майна, створення повної та стабільної бази даних;

здійснення контролю за дотриманням бюджетного законодавства на кожній стадії бюджетного процесу;

впорядкування мережі бюджетних установ у зв’язку із запровадженням нових підходів до фінансування галузей;

передачу міжбюджетних трансфертів за надані послуги мешканцям з інших громад, тощо.

Така комунікація між фінансистами вкрай важлива, адже під час дискусії народжується істина. Окрім того, переймаючи позитивний досвід колег ми стаємо ще більш результативнішими та професійнішими, навіть у складних ситуаціях!