Започатковуємо діяльність молодіжного самоврядування в нашій громаді!

Дата: 05.04.2023 15:27

Керівництвом Журавненської селищної ради підтримано ініціативу молоді громади щодо створення та функціонування в Журавненській громаді молодіжної ради, що сприятиме взаємодії виконавчих органів селищної ради та молоді Журавненської громади, забезпечуватиме узгодженість дій у вирішенні питань, пов'язаних із життям молоді та її участю в усіх сферах життя громади, організації та проведенні молодіжних заходів та інформаційно-навчальної роботи серед молоді громади.

Питання формування молодіжної ради обговорили в селищній раді, де представником від молоді громади виступила Марія Кахній. Головою селищної ради прийнято розпорядження №32 від 04.04.2023р., відповідно до якого створено та затверджено склад ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для обрання членів молодіжної ради при Журавненській селищній раді

Засідання ініціативної групи планується провести найближчим часом, про що буде повідомлено молодь нашої громади.

Вітаємо нашу активну молодь з започаткуванням діяльності молодіжного самоврядування в Журавненській громаді.