Журавненщина попрощалась з полеглим Захисником РОМАНОМ ХАРИКОМ

Дата: 04.04.2023 21:10

Сьогодні, 4 квітня, рідні, близькі, друзі, священнослужителі, односельці, керівництво і жителі громади, військовослужбовці провели в останню дорогу Захисника України, жителя с.Сулятичі РОМАНА ХАРИКА, який віддав своє життя в бою з російським ворогом.

Сотні людей прийшли попрощатися з Героєм, висловити свою повагу і шану мужньому бійцю, вклонитися жертовності Воїна, схилити голови перед відданим сином своєї землі.

Немає слів, які можуть заспокоїти невимовний біль втрати, загоїти страшну рану у серцях рідних – вона неспівмірна ні з чим.

Ніколи не забудемо і не пробачимо цю рашистську орду, кожен з них відповість за гіркі сльози батьків, дружин, синів, дочок…

Тож нехай наша пам’ять буде даниною для РОМАНА, який навічно пішов від нас, який заради нашої волі пожертвував собою.

Вічна і світла пам'ять нашому Захиснику!