Потребуючим мешканцям громади виділили одноразову матеріальну допомогу

Дата: 21.03.2023 21:25

20 березня відбулось чергове засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету потребуючим мешканцям громади під головуванням першого заступника селищного голови Світлани Самсонової .

На засіданні комісії розглянуто 16 заяв жителів громади та 2 заяви внутрішньо-переміщених осіб, що тимчасово проживають на території громади щодо надання одноразової матеріальної допомоги.

Ретельно вивчивши документи, які надали заявники та відповідно до Положення про порядок надання матеріальної грошової допомоги члени комісії одноголосно вирішили виділити одноразову матеріальну допомогу десятьом мешканцям громади, що опинилися в складних життєвих обставинах та потребують невідкладної матеріальної допомоги (кошти на лікування або оперативне втручання).

Також членами комісії прийнято рішення про винесення питання надання матеріальної допомоги сімом заявникам, що потребують матеріальної допомоги на невідкладне лікування, на розгляд чергового сесійного засідання  Журавненської селищної ради, яке відбудеться 23 березня 2023 року.

Одному жителю громади члени комісії відмовили у наданні матеріальної допомоги на лікування -  рекомендовано звернутися до сімейного лікаря КНП «Журавнівська міська лікарня» та отримати належну медичну допомогу, скориставшись безоплатним та пільговим відпуском необхідних лікарських засобів для лікування та покращення здоров’я, оскльки на території селищної ради затверджена Програма безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань.