До уваги підприємців! Інвест офіс створив вебплатформу для підсилення бізнесу

Дата: 14.03.2023 17:05

9 березня Інвест офіс презентував веб-платформу, де підприємці можуть отримати доступ до інформації про всі наявні та діючі зараз інструменти фінансування та розвитку бізнесу, а також інвестиційні можливості регіону. Ініціатива стала можливою завдяки співпраці з компанією SoftServe

Посилання на сайт: https://www.investoffice.lviv.ua/

Можливості, які надає новий сайт

• Загальнонаціональні та регіональні програми підтримки для бізнесу тепер в одному місці. Завжди актуальні та оновлені. Вкладка на сайті "Програми фінансування".

• Уніфікована мапа інвестиційних об'єктів, яка налічує вже близько 300 земельних ділянок та об'єктів нерухомості. Зараз додаємо нові об'єкти (зокрема передбачена синхронізація із системою "Прозоро.Продажі"), коригуємо інформацію про наявні та створюємо англійську версію для кожного з них. Вкладка на сайті "Інвестиційні можливості".

• На сторінці "Послуги для вашого бізнесу"  є перелік послуг, які надає Інвест офіс.

• Завдяки платформі можна легко зв'язатися з  менеджерами онлайн.

• Щоб нічого не пропустити слідкуєте за новинами та календарем подій на сторіці "Медіа".