Сум, біль, сльози… Зустрічаємо нашого Героя МИКОЛУ ЛУГОВОГО!

Дата: 23.01.2023 09:20

Сьогодні, 23 січня 2023 року, зустрічаємо скорботний кортеж із тілом Героя ЛУГОВОГО МИКОЛИ БОГДАНОВИЧА, який загинув 16 січня 2023 року захищаючи нашу Батьківщину в боях з російським окупантом під Бахмутом.

В межах 11.30 - 12.30 годин машини рухатимуться через  смт. Журавно, с.Володимирці до с.Сулятичі.

Звертаємось до всіх небайдужих людей із проханням гідно зустріти нашого мужнього українського воїна. Будьмо готові утворити живий коридор пошани з державною символікою та запаленими лампадками…

Розпорядженням Журавненського селищного голови від 20.01.2023 року №2, на вшанування пам’яті загиблого Героя МИКОЛИ ЛУГОВОГО, уродженця с. Сулятичі Журавненської громади, 23 та 24 січня 2023 року оголошено днями жалоби в Журавненській селищній територіальній громаді.

Вічна пам'ять і вічна слава Герою!