Нові автоматичні послуги для вимушених переселенців у Дії: змінити місце проживання ВПО та скасувати статус тепер можна онлайн

Дата: 14.12.2022 20:53

В застосунку Дія стали доступні ще 2 нові автоматичні послуги для переселенців:

зміна місця реєстрації (якщо ви переїхали до іншого міста України),

скасування статусу ВПО (якщо повернулися додому).

Обидві послуги автоматичні, тобто процес відбувається без участі держслужбовця, а вам більше не потрібно чекати на його рішення. Скористатися послугами можуть українці, які мають довідку ВПО в Дії.

Зверніть увагу, що для зміни місця реєстрації ВПО необхідно фізично перебувати на місці тимчасового місця проживання, щоб підтвердити геолокацію.

Детальніше за посиланням: https://youtu.be/GAR9gCNV1mA

Послуга реалізується за ініціативи Міністерство цифрової трансформації України спільно з Міністерство соціальної політики України за підтримки «Проєкту підтримки Дія», який впроваджується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за підтримки Швеції.

Міністерство цифрової трансформації України