Слава Збройним Силам України!

Дата: 06.12.2022 14:02

Шановні воїни!

Сердечно вітаю Вас з Днем Збройних Сил України!

Сьогодні, без перебільшення, це одне з найважливіших свят, бо кожен українець усвідомлює, що за кожну спокійну ніч і кожен новий світанок завдячує нашим Захисникам та Захисницям.

Наші військові продемонстрували свою силу і незламність усьому світові, ставши на захист рідної землі від російського агресора.

Неймовірна мужність, звитяга, сміливість, гідність, самовідданість – це все про наших воїнів, наших Героїв, які невтомно нищать російського ворога. Гордимося Вами, стоїмо разом з Вами в боротьбі з ненависними московитами та разом наближаємо нашу Перемогу!

Добре розуміємо також, яку страшну ціну ми платимо за нашу свободу, скількох кращих синів і дочок України ми втратили. Тому згадуємо у  цей день також усіх Героїв, які віддали найцінніше – своє життя заради вільного майбутнього рідної землі.  Пам'ять про них назавжди залишиться у наших серцях…

Сьогодні бажаю всім українським воїнам сил і стійкості, витримки, незламності, військової вдачі та здійснення планів, якнайшвидше здолати російського ворога та повернутися додому.

Віримо в кожного з Вас, у нашу Перемогу, прекрасне майбутнє нашої України!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні! Героям Слава!

Селищний голова          Василь ВІТЕР