Правила безпеки використання газових туристичних пальників

Дата: 02.12.2022 18:45

Для людей в період відключення електроенергії туристичні газові пальники стали незамінною річчю в побуті, для приготування їжі. Газові туристичні пальники працюють за тим же принципом, що і більшість газових плит.

Яких правил потрібно дотримуватись, щоб не сталось біди при користуванні туристичними газовими пальниками:

• купуйте лише сертифіковану продукцію лише в ліцензованих точках продажу;

• неухильно дотримуйтеся інструкції виробника. Завжди перевіряйте цілісність балончика. Відсутність слідів витікання газу можна перевірити за допомогою мильного розчину;

• розрахований для використання на відкритому повітрі. Якщо пальник використовується у приміщенні, де живуть люди, там обов’язково має бути вентиляція;

• не допускайте потрапляння на балони сонячних променів та тримайте їх подалі від дії високих температур;

• пам’ятайте, що всі газові туристичні пальники – одноразові;

• тримайте пальник подалі від легкозаймистих предметів;

• якщо загориться будь-яка деталь на туристичному газовому пальнику, загасіть її за допомогою порошкового вогнегасника.

Бережіть себе та близьких! Ні в якому разі не залишайте прилади без нагляду! Для захисту оселі від пожежі запасіться вогнегасником!

Головне управління ДСНС України у Львівській області