Важливі рішення прийнято на другому пленарному засіданні 20-ої сесії Журавненської селищної ради

Дата: 25.11.2022 14:33

Вчора, 24 листопада, відбулось друге пленарне засідання 20-ої сесії восьмого скликання Журавненської селищної ради, яке провів селищний голова Василь ВІТЕР.

На засіданні депутатами розглянуто та прийнято рішення з 6 питань затвердженого Порядку денного.

Депутати проголосували за затвердження:

• Програми фінансової підтримки медичних пунктів тимчасового базування на території Журавненської територіальної громади на 2022-2023 роки.
  • переліку заходів, об’єктів, інвестиційних та інфраструктурних проєктів, що можуть реалізовуватися у 2023 році з бюджету Журавненської територіальної громади.

Своїм рішенням депутатський корпус надав дозвіл на:

• внесення змін (коригування) зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Капітальний ремонт приміщення для розміщення центру надання адміністративних послуг Журавненської селищної ради Стрийського району Львівської області»:
  • поповнення статутного фонду комунального підприємства «Журавно - водоканалсервіс» Журавненської селищної ради Стрийського району Львівської області.

Також депутати проголосували за внесення змін до показників бюджету Журавненської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Рішенням депутатів виділено грошову допомогу на лікування мешканцю Журавненської громади.

З поіменним голосуванням депутатів селищної ради можна ознайомитись на офіційному сайті Журавненської селищної ради у розділі Офіційні документи, де також будуть оприлюднені прийняті рішення у терміни згідно вимог законодавства.