З Днем працівників сільського господарства!

Дата: 20.11.2022 14:20

Шановні працівники сільського господарства!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Прийміть слова вдячності за вашу нелегку працю, самовідданість, наполегливість, терпіння. Ви зранку до вечора, без свят і вихідних робите все для того, щоб забезпечити нас якісними продуктами харчування. І це вимагає немало зусиль, адже щоб праця на рідних теренах приносила плоди потрібні і знання, і вміння, і любов до землі….

А сьогодні в умовах воєнного стану, Ви мужньо, долаючи всі труднощі,  продовжуєте тримати продовольчий фронт та дбаєте за наших захисників та захисниць.

Висловлюю кожному з Вас шану і подяку за, уміле господарювання, колосальну силу та цілеспрямованість, повну самовіддачу, наполегливість та невтомність.

Міцного здоров’я Вам і Вашим сім’ям, невичерпної наснаги, благополуччя, щастя та добра. Нехай усі ваші професійні плани і задуми втілюються в життя. Нехай кожен ваш день буде сповнений гарним настроєм від щедрих врожаїв вашої праці і людською вдячністю.

Перемоги над ворогом, мирного неба над українською землею та Божого благословення Вам та Вашим родинам!

Зі святом!

Селищний голова      Василь ВІТЕР