До Дня працівника соціальної сфери відзначили кращих представників галузі в Журавненській громаді

Дата: 07.11.2022 16:00

З нагоди Дня працівника соціальної сфери сьогодні, під час апаратної наради, голова селищної ради Василь Вітер вручив грамоти та подяки кращим працівникам галузі в Журавненській громаді.

За сумлінну і самовіддану працю, особистий вагомий внесок у вирішення соціальних питань громади, проявлений професіоналізм, старанність, дисциплінованість, розумну ініціативу та з нагоди відзначення професійного свята грамоти отримали:

Дашавська Ярослава Степанівна – директорка КУ «Центр надання соціальних послуг Журавненської селищної ради»;

Бобик Марія Романівна - адміністратор Центру надання адміністративних послуг Журавненської селищної ради;

Самборська Надія Григорівна - адміністратор Центру надання адміністративних послуг Журавненської селищної ради;

Кісіль Надія Тарасівна - провідний спеціаліст з питань соціального захисту населення Журавненської селищної ради.

Також подяку за сумлінну і плідну працю, добросовісне виконання cлужбових обов’язків, високий професіоналізм, відповідальність та чуйність у роботі з людьми отримав Фастнахт Микола Андрійович, фахівець із соціальної роботи відділення соціальної допомоги для сім’ї, дітей та молоді КУ ЦНСП.

Відзначено подякою селищного голови і соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома КУ ЦНСП - Грогодзу Оксану Петрівну, Камінську Зеновію Семенівну, Олеськів Степанію Михайлівну та Врубліцьку Галину Василівну.

«Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Щоденно ви спрямовуєте свої зусилля, професійні знання і практичний досвід для поліпшення добробуту мешканців нашої громади, соціального захисту тих, хто цього потребує якнайбільше. Високо ціную вашу відповідальну і важливу працю і сердечно бaжaю Вaм, Вaшим родинaм мiцного здоров’я, щaстя, рaдостi, невичерпної життєвої енергiї, сил та наснаги», - зазначив селищний голова.