У Львівській області заборонили здійснювати господарську діяльність без оцінки впливу на довкілля

Дата: 19.10.2022 11:16

Суб’єктам господарювання забороняють розпочинати планову діяльність без оцінки впливу на довкілля та отримання рішення про провадження цієї діяльності.

Законом України «Про оцінку впливу на довкілля» визначили вичерпний перелік видів планованої діяльності та об’єктів, які підлягають оцінці впливу на довкілля.

Зазначимо, що суб’єктам господарювання забороняють проваджувати господарську діяльність, експлуатацію об’єктів та інші втручання в природне середовище і ландшафти: видобування корисних копалин, використання техногенних родовищ корисних копалин, якщо вони не дотримуються екологічних умов.

Оцінку впливу на довкілля проводять перед прийняттям рішення про провадження планованої діяльності.

Не підлягає оцінці впливу на довкілля планована діяльність, яка спрямована виключно на забезпечення оборони держави, ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій, наслідків антитерористичної операції на території проведення антитерористичної операції на період її проведення, відповідно до критеріїв, затверджених Кабінетом Міністрів України.