ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

Дата: 19.10.2022 10:20

Відповідно до Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців”   Відділ освіти, культури, молоді, спорту, туризму та охорони культурної спадщини Журавненської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста – 1 ( одна ) штатна одиниця.

Вимоги до кандидата на посаду головного спеціаліста :

• громадянство України;
  • знання нормативно-правових актів у сфері діяльності органів місцевого самоврядування;
  • вища освіта не нижче ступеня бакалавра;
  • вільне володіння державною мовою;
  • навики роботи на персональному комп’ютері.
  • стаж роботи в органах місцевого самоврядування не менше 1 року.

Необхідні  документи для участі в конкурсі:

•   заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі         встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи   місцевого самоврядування та проходження служби;
  •     заповнена особова картка (форма П- 2 ДС ) з відповідними додатками;
  •     дві фотокартки розміром 4х6 см;
  •     копії документів про освіту ( диплом з додатками);
  •     копію документа, який посвідчує особу;
  •     копію військового квитка для військовозобов’язаних.

Зазначені документи подаються до Відділу освіти, культури, молоді, спорту, туризму та охорони культурної спадщини Журавненської селищної ради  у встановлений законодавством строк (упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу). Особи, які подають документи, відповідають за достовірність поданої інформації.

Документи приймаються за адресою: 81780, смт . Журавно, пл.Бандери С., 2,  e-mail: osvitazhuravno@gmail.com

Довідки за телефоном: 0962725680