Зі святом - Всеукраїнським днем бібліотек!

Дата: 30.09.2022 12:00

Шановні бібліотекарі Журавненської громади!

Сьогодні щиро вітаю Вас, справжніх помічників та порадників на шляху до знань і мудрості, із професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек!

Дякую Вам за щоденну кропітку працю та відданість своїй справі, за приклад служіння книзі і людям. Ваша праця важлива, цікава, відповідальна, вимагає знань для орієнтування в потоці інформації, здатності змінюватися і втілювати креативні ідеї. Ви вміло і грамотно ведете читача дорогою знань, подорожей, наукових відкриттів, фантастики, відкриваєте весь цікавий світ «живої» книги.

Бажаю Вам миру, здоров’я, добра, натхнення, нових творчих здобутків у вашій благородній просвітницькій справі!

Хай  здійсняться Ваші задуми та мрії.  Нехай у ваших бібліотеках завжди буде багато вдячних читачів, які цінують і люблять книги та повертаються у затишні зали бібліотек знов і знов!

Зі святом!

Селищний голова    Василь ВІТЕР