Зі святом Вас, хранителі царства книг!

Дата: 30.09.2022 15:32

У Всеукраїнський день бібліотек в оновленій комунальній установі «Публічна бібліотека Журавненської селищної ради» відбулася святкова нарада з бібліотекарями громади Журавненщини.

Заступник селищного голови Ярослав Ягніщак, спеціалісти відділу освіти, культури, молоді, спорту, туризму та охорони культурної спадщини Вікторія Савків та Надія Башта привітали бібліотекарів з професійним святом та висловили щирі слова подяки за благородну і сумлінну працю.

Директор КУ «Публічна бібліотека Журавненської селищної ради» Марія Шкірко теж привітала колег, наголосивши на тому, що цьогорічне відзначення свята з гірким присмаком. Також підвела підсумки роботи за поточний період та ознайомила з планом роботи на ІV квартал.

Бібліотекарі сільських філій мали змогу отримати нову партію книжок.

На завершення бібліотекар філії комунальної установи с.Монастирець, депутат селищної ради Галина Лисевич подякувала всім за організоване свято та наголосила, що спільною мрією всіх українців є МИР та ПЕРЕМОГА.

Адже саме бібліотека є тим місцем, де всі об’єднюються і спільно діють кожен на своєму маленькому фронті.

Ще раз зі святом, шановні книголюби!