ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

Дата: 16.09.2022 11:38

Відповідно до Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців”  Журавненська селищна рада  оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування:

Відділ комунальної інфраструктури, містобудування, житлово – комунального господарства, інвестицій:

-  провідний спеціаліст із розвитку сільських територій –1 одиниця

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, вища освіта не нижче магістра, досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року, вільне володіння державною мовою. Навики роботи на персональному комп’ютері.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

- заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями, пов’язаними із прийняттям на службу в органах місцевого самоврядування та проходженням служби;

- заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 3х4 см;

- копії документів про освіту (диплом з додатком), підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

декларацію про доходи та зобов’язання фінансового порядку щодо себе та членів своєї сім’ї;

- копію сторінок паспорта громадянина України з даними про прізвище, ім’я та по батькові, видачу паспорта та місце реєстрації;

- копію військового квитка або тимчасового посвідчення (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Документи приймаються упродовж 30-ти календарних днів з моменту опублікування в народному часописі “Новий час”.

Для подання документів на участь у конкурсі на заміщення вакантних посад звертатись в Журавненську селищну раду за адресою: селище Журавно, пл. Ст.Бандери, 2, тел.097-55-09-516.

Прийом документів до 15.00 год. 14 жовтня 2022 року (включно)