25 вересня - Всеукраїнський день дошкілля

Дата: 23.09.2022 20:41

Шановні працівники дошкільних установ!

Вітаємо вас з професійним святом!

Висловлюємо вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до найменших мешканців нашої громади.

Саме на вас покладене важливе завдання – виховання наймолодших представників українського суспільства, бо дошкільний вік особливо важливий і відповідальний період у житті дитини. В цьому віці формується особистість, стійкий внутрішній світ, форми поведінки та закладаються основи здоров’я. Щасливе дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За вашої допомоги діти пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

Тож нехай посмішки ваших вихованців дарують вам невичерпну енергію, красу і чарівність, життя буде наповнене щастям, добром та достатком. Нехай в оселі вашій панують світло і злагода, а в серці – добро і мудрість.

Бажаємо міцного здоров’я, сил і натхнення, нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов’ю.

Селищний голова          Василь ВІТЕР

Начальник відділу освіти, культури, молоді,

спорту, туризму та охорони культурної спадщини         Роман АРТЕМЧУК