Рятувальники нагадують правила безпеки в побуті в осінній період

Дата: 14.09.2022 10:03

Осінь – пора натхнення, ідеальний час для читання книг, для затишних вечорів вдома. Пора теплих шарфів, першої морозяної прохолоди. А ще осінь це пора коли варто замислитись над пожежною безпекою вдома.

Під час настання прохолодної погоди люди використовують для обігріву своїх осель : пічне опалення, газові прилади чи обігрівачі, при цьому, нехтуючи правилами пожежної безпеки. На превеликий жаль, люди часто не дотримуються елементарних правил безпеки в побуті . Тож рятувальники вкотре нагадують ці правила :

?у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, тощо;

?слідкуйте за станом та справністю електромережі;

?намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж;

?не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;

?не паліть у ліжку;

?при виникненні пожежі негайно викликайте вогнеборців за номером «101», адже кожна хвилина у цій ситуації має вирішальне значення!

Тож, нехай осінь буде для нас безпечною.

Головне управління ДСНС України у Львівській області