До уваги ВПО! Продовжує роботу консультативно- координаційний центр при Стрийській РВА

Дата: 12.09.2022 19:58

При Стрийській районній військовій адміністрації працює Офіс підтримки Консультативно-координаційного центру з питань організації допомоги внутрішньо переміщеним особам на території Львівської області, який знаходиться за адресою: м.Стрий, вул. Т.Шевченка, 59 (колишнє приміщення міської поліклініки).

Головним завданням офісу підтримки є організація зустрічей із спеціалістами різних фондів, недержавних організацій для вирішення питань ВПО, щоб максимально допомогти людям, які змушені були покинути власні домівки.

Наголошуємо, що всі послуги з боку Фондів надаються після заповнення Анкети потреб ВПО, яку заповнює внутрішньо переміщена особа самостійно або за допомогою менеджера офісу.

ВПО може зареєструватися на консультацію, заповнивши анкету за посиланням: https://cutt.ly/mXDsW14