Реалізовано І етап Меморандуму про забезпечення гуманітарних потреб ВПО в Журавненській громаді

Дата: 09.09.2022 19:55

Відповідно до підписаного Меморандуму про забезпечення гуманітарних потреб ВПО між Журавненською селищною радою та  ГО “Лісові ініціативи і суспільство”. 8 вересня 2022 року реалізовано І етап проекту забезпечення нагальних гуманітарних потреб ВПО віком від 30 років.

В рамках програми «Єднання заради дії» КУ ЦНСП Журавненської селищної ради та працівники «ЛІіС» «з рук в руки» провели роздачу 120 коробок гуманітарної допомоги з продуктами харчування, засобами гігієни для внутрішньо переміщених осіб, які через війну змушені були покинути свої домівки та проживають на території Журавненської територіальної громади.