З Днем підприємця!

Дата: 04.09.2022 10:38

Шановні підприємці!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем підприємця!

Цьогоріч цей день набуває іншого сенсу та сприйняття, адже відзначається, коли у нашій країні йде нещадна війна з російськими окупантами. Загарбники прагнули захопити Україну, та московська орда прорахувалася, бо не могли зрозуміти і усвідомити путінські маріонетки, що українці були є і завжди будуть вільними, незламними, сильними та незалежними. Українці об’єдналися і всі як один захищають свою країну. Кожен робить все можливе для перемоги над ненависним ворогом.

Українські підприємці стали теж воїнами – воїнами економічного фронту.

Завдяки вам українська економіка працює, а отже сплачуються податки, наповнюється бюджет держави, створюються робочі місця… Все це допомагає давати гідну відсіч ворогу.

Щира вдячність Вам за значну благодійну допомогу Збройним Силам України та  людям, які були змушені покинути свої домівки і шукати прихистку у нашій громаді.

Зичу Вам та Вашим родинам здоров’я, невичерпної наснаги, нескінченної ділової енергії.  Нехай кожна започаткована Вами справа буде вдалою і успішною.

Усім нам сил, єдності, невтомності для остаточної Перемоги над  ворогом!

З вірою у перемогу!

Україна - непереможна!

Слава Україні! Героям Слава!

Селищний голова    Василь ВІТЕР