ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

Дата: 26.08.2022 15:09

Відповідно до Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців”  Журавненська селищна рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадових осіб органів місцевого самоврядування:

Відділ бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення:

начальник відділу – головний бухгалтер – 1 одиниця

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, повна вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж  роботи за фахом на керівних посадах на службі в органах місцевого самоврядування, на керівних посадах державної служби, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, навики роботи з бухгалтерськими програмами. Навики роботи на персональному комп’ютері.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

- заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями, пов’язаними із прийняттям на службу в органах місцевого самоврядування та проходженням служби;

- заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 3х4 см;

- копії документів про освіту (диплом з додатком), підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- декларацію про доходи та зобов’язання фінансового  порядку щодо себе та членів своєї сім’ї;

- копію сторінок паспорта громадянина України з даними про прізвище, ім’я та по батькові, видачу паспорта та місце реєстрації;

- копію військового квитка або тимчасового посвідчення (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Документи приймаються упродовж 30-ти календарних днів з моменту опублікування в народному часописі “Новий час” та на сторінці Facebook  Журавненська селищна рада.

Для подання документів на участь у конкурсі на заміщення вакантних посад звертатись в Журавненську селищну раду за адресою: селище Журавно, пл. Ст.Бандери, 2, тел.097-55-09-516.

Прийом документів до 15.00 год. 23 вересня 2022 року (включно)