У Міністерстві аграрної політики розповіли про алгоритм бронювання виробників агропромислового комплексу

Дата: 10.08.2022 11:50

У Мінагрополітики роз’яснили процес бронювання військовозобов’язаних, які працюють на підприємствах, в установах і організаціях, що є виконавцями мобілізаційних завдань.

Підприємства, що виконують мобілізаційні завдання подають копії листів обласних (районних) адміністрацій  про підтвердження доведення безпосередньо до підприємств або через органи місцевого самоврядування мобілізаційних завдань (замовлень) та укладення договорів.

Не можуть слугувати підтвердженням листи органів місцевого самоврядування про встановлення мобілізаційних завдань (замовлень) та укладення з підприємствами договорів на їх виконання без посилання в цих листах на розпорядження органів виконавчої влади щодо встановлення (доведення) мобілізаційних завдань (замовлень) органам місцевого самоврядування.

«Лист територіальної громади не є підтвердженням, яка своїм розпорядженням встановила фермеру мобілізаційне завдання та уклала з ним договір, без посилання на розпорядження обласної (районної) державної або військової адміністрації про встановлення (доведення) мобілізаційного завдання (замовлення) цій громаді», – зазначила директорка департаменту агропромислового розвитку Тетяна Гетьман.

Для організації бронювання військовозобов’язаних, строк дії відстрочок від призову яких закінчується, Міністерство аграрної політики пропонує керівникам підприємств, яким встановлені (доведені) мобілізаційні завдання (замовлення) пропозиції надавати:

•  у разі доведення  мобілізаційного завдання рішенням Уряду для забезпечення потреб Збройних Сил України, інших військових формувань та національної економіки за галузевою ознакою -  Міністерству аграрної політики та продовольства України;
  • у разі доведення  мобілізаційного завдання місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування стосовно забезпечення потреб життєдіяльності населення  - до обласних військових адміністрацій за територіальним принципом.

Одночасне подання пропозицій до обласної військової адміністрації та Міністерства аграрної політики та продовольства України не допускається.

Форми для подання  пропозицій тут: https://cutt.ly/XZXNjw3?

Телефон для довідок:

Міністерство аграрної політики та продовольства України: 0-800-215-010

Департамент агропромислового розвитку ЛОДА: (032) 255-50-62

З більш детальною інформацією можна ознайомитись тут: https://cutt.ly/9ZX0tLC?

За інформацією Львівської ОВА