Новий телеграм - бот від МЗУ підкаже геолокацію пунктів щеплень і наявність в них вакцини від COVID -19

Дата: 10.08.2022 11:26

Щоб перемогти ворога, ми маємо бути сильні та згуртовані, тож підтримка колективного здоров’я зараз є важливою як ніколи.

Зробивши бустерну дозу вакцинації від COVID-19, ви суттєво зменшуєте ризик важкого перебігу цього захворювання та смерті від нього.

Не знаєте, де зараз можна вакцинуватись?

Медичні закупівлі України вже вирішили це питання.

За допомогою їхнього Телеграм-боту ви легко знайдете найближчі пункти щеплення за геолокацією та зможете перевірити, які саме вакцини там наявні.

Детальну інструкцію, як це зробити, дивіться у відео.

Нагадаємо, що бустер варто робити навіть тим, хто перехворів на COVID-19 після двох доз вакцинації, адже з часом імунітет слабшає.

Більше інформації про вакцинацію від COVID-19 на https://vaccination.covid19.gov.ua/ та за телефоном 0 800 60 20 19.