На Львівщині стартує безкоштовний авторський курс української мови Феодосії Колесник «Говори українською, бо живеш на своїй землі»

Дата: 09.08.2022 15:03

В області стартує мовний курс «Говори українською, бо живеш на своїй землі». Він покликаний сприяти мотивації слухачів підтримувати непохитне бажання послуговуватися українською мовою в щоденному спілкуванні.

«Конкурс допоможе відчути себе частиною великого процесу переродження українців, яке проходить під впливом сьогоднішніх подій, а на базі отриманих знань формуватиме міцні вміння та навички з української мови й комунікативну компетентність», - зазначили організатори.

Основне завдання курсу – виховати мовну стійкість та допомогти громадянам України стати носіями культури свого народу.

Учасники можуть самостійно обрати формат навчання: онлайн чи офлайн.

Вони матимуть доступ до навчального посібника, у якому є основні розділи сучасної української мови та представлені твори сучасних авторів, написані під впливом останніх подій.

Він складається з 30 занять, кожне з яких має 2 розділи:

І – граматичний довідник та вправи для закріплення матеріалу;

ІІ – знайомство з сучасною літературою, музикою, мистецтвом та культурою загалом, яка формується в часи цієї війни.

У кінці посібника розміщені тестові завдання для перевірки знань з граматичних тем. Навчальний посібник стане у пригоді всім, кому не вистачає мотивації та ґрунтовних умінь та навичок при переході на українську вже сьогодні.

Реєстрація за посиланням https://cutt.ly/7ZCsPqL

Львівська ОВА