Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 03.08.2022 11:28

02 серпня під головуванням першого заступника селищного  голови Світлани Самсонової було проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Комісія з питань захисту прав дитини працює для результативного вирішення проблеми виховання, всебічного розвитку та забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, а також - зростати та виховуватися в благополучному сімейному оточенні.

На засіданні заслухано, як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь в обговоренні. Приймалися до уваги також участь батьків у долі та вихованні дітей, відносини між батьками та дітьми.

Зокрема, під час засідання комісії були розглянуті такі питання:

• про неналежне виконання батьківських обов'язків відносно малолітніх дітей;
  • про доцільність/недоцільність повернення малолітньої дитини на виховання матері;
  • про обговорення та вивчення виявлених протирічь між батьками та дитиною.

Після розгляду заяв та документів, обговорення та вивчення обставин, членами комісії були прийняті виважені рішення, надані рекомендації, які спрямовані на захист прав та законних інтересів дітей.