Увага! Оголошено дні жалоби в Журавненській громаді

Дата: 29.06.2022 09:44

Відповідно до розпорядження голови Журавненської селищної ради від 27 червня 2022р. №86 «Про оголошення днів жалоби у Журавненській селищній територіальній громаді», на території Журавненської селищної територіальної громади оголошено дводенну жалобу з 29 по 30 червня 2022 р., як знак скорботи за загиблим Героєм, мужнім захисником України, мешканцем села Лютинка ПАВЕЛКОМ АНДРІЄМ ПЕТРОВИЧЕМ, який загинув 26 червня під час виконання бойового завдання проти російської орди.

У дні жалоби буде приспущено Державний Прапор України з чорною стрічкою на будівлях та спорудах  органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності. Обмежено проведення розважальних заходів на території громади, заборонено звучання розважальної музики у закладах торгівлі та ресторанного господарства.